VÝSTAVNÍ EXPOZICE

Navrhujeme a realizujeme výstavní expozice všech velikostí v ČR i zahraničí. Potřebujete-li profesionálního partnera pro vaši expozici,neváhejte nás kontaktovat.

Typizované

Potřebujete efektní výstavní stánek za přijatelnou cenu? Obraťte se na nás. Máme mnohaleté zkušenosti s realizací typizovaných ekonomicky nenáročných expozic. Využíváme cenově dostupné výstavní materiály formou pronájmu, které následně lze obložit různými obkladovými deskami (lamino, textil-banner, SDK) tvořící finální vizuální efekt stěny stánku.

Na přání instalujeme moderní reprezentativní nábytek vhodný pro obchodní jednání, kuchyňské zázemí a další potřebné vybavení jako bary, pulty, vitríny či regály – pronájem či nová atypická výroba.

Stánek samozřejmě polepíme a opatříme vaší firemní grafikou a poutači. Pro osvětlení používáme kvalitní halogenová světla, LED diody a pásky.

Kontaktujte nás a my vám uděláme konkrétní cenovou nabídku včetně plánu realizace.

Atypické

Dodáváme a realizujeme atypické výstavní stánky navrhované na zakázku. Jedná se o reprezentativní veletržní expozice s designovým nábytkem a zakázkovým vybavením.

Náš kreativní tým vám navrhne originální řešení, které snadno upoutá a zaujme.

Pracujeme s velkým množstvím materiálů i barev a nebojíme se netradičních tvarů ani rozměrů.

Náš návrh sladíme s vaší firemní identitou nebo vytvoříme zcela originální projekt.

Sdělte nám své představy a my pro vás vypracujeme rámcový návrh, nabídku a časový plán realizace.

Patrové

Patrová řešení výstavních stánků jsou oblíbená pro svou originalitu a velkou výstavní plochu a v neposlední řadě pro úsporu vynaložených prostředků za pronájem výstavní plochy, ačkoliv aktuální regule jednotlivých výstavištních správ se snaží kvůli rozšíření onemocnění omezovat patrové stánky.

Kreativní řešení patrové expozice působí velmi stylově a zaujme každého. Náš kreativní tým pracuje s mnoha materiály jako je dřevo, kov, sklo i umělé hmoty.

Do stánku dodáme propagační grafiku, kuchyňské vybavení i květiny. Expozici vybavíme kvalitním halogenovým osvětlením i moderním designovým nábytkem.

Obraťte se na nás a vypracujeme vám architektonické řešení včetně časového plánu realizace.

OSTATNÍ SLUŽBY

 • GRAFICKÉ PRÁCE
 • PRONÁJEM VÝSTAVNÍCH SYSTÉMŮ
 • AUDIOVIZUÁLNÍ TECHNIKA
 • NÁBYTEK
GRAFICKÉ PRÁCE
Grafika

Součástí našich služeb je kompletní reklamní servis pro Vaši prezentaci. Zajistíme přípravu a výrobu propagačních předmětů i tiskovin. Kromě letáků, katalogů, vizitek a jiných prospektů Vám dodáme také reklamní předměty, stojany i velkoplošná loga, bannery či reklamy.

Pokud nemáte přesnou představu o podobě těchto předmětů, svěřte se do rukou našeho kreativního týmu. Navrhneme Vám všechny propagační materiály i dárkové předměty a zajistíme jejich výrobu a instalaci do expozice.

Personální zajištění

V rámci našich služeb můžeme také zajistit kompletní personální zajištění, od pracovníků, kteří se starají o realizaci celé expozice, až po technický personál zodpovědný za technické vybavení vašeho stánku. V případě potřeby jsme také schopni zajistit hostesky a promotérky na prezentaci služeb a produktů.

Vizualizace 3D

Nemáte rádí nicneříkající výkresy a nudné plány? My také ne. Kompletní projektová dokumentace je samozřejmě nezbytností při realizaci každého projektu, ale příliš se nehodí k posouzení celkového dojmu.

Spolu s architektonickým návrhem pro Vás zpracujeme 3D vizualizaci včetně simulace průchodu expozicí, která Vám rychle a srozumitelně představí náš návrh s celkovou dispozicí a působením na okolí. Fotorealistickou scénu si můžete prohlédnout z mnoha úhlů a snadno odhalit případné nedostatky či získat zcela novou inspiraci.

Projektování

Potřebujete navrhnout funkční a stylové řešení Vašeho výstavního stánku? Víte, že chcete zaujmout, ale nevíte přesně jak? Naše kompletní realizace expozic zahrnuje také počáteční architektonický návrh podle Vašeho zadání.

Vypracujeme Vám prostorové a výtvarné řešení expozice včetně interiérů s respektováním firemní identity nebo produktového designu. Dodáme Vám 3D vizualizace našich návrhů včetně animací a veškeré grafické návrhy. Nakonec Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci a technické řešení návrhů. Obraťte se na nás a zajistíme Vám kompletní návrh a realizaci Vaší expozice.

PRONÁJEM VÝSTAVNÍCH SYSTÉMŮ

Uvědomujeme si, že minimalizace nákladů v případě realizace výstav je snem každého manažera či majitele firmy. Pro naše klienty proto nabízíme možnost zapůjčení vybavení pro výstavy, čímž výrazně ušetříte a posunete se o krok blíže k efektivní, jedinečné a finančně přijatelné expozici, která zaujme.

Co všechno si u nás můžete zapůjčit?

 • Systémové profily staveb výstavních expozic
 • Nábytek a vybavení interiérů expozic
 • Vitríny, pultové vitríny a skříňky
 • Nádobí a kuchyňské vybavení
 • Spotřebiče, AV techniku, chladící techniku, výčepní zařízení, nádobí
 • Osvětlení a elektroinstalační prvky
 • Atypické konstrukce a prvky
 • Manipulační techniku, zvedací vrtáky a nářadí

AUDIOVIZUÁLNÍ TECHNIKA

Součástí našich služeb je také kompletní mediální – audiovizuální technologie pro vaši prezentaci.

 • Vnitřní a venkovní řešení
 • Speciální efektivní osvětlení
 • Různé typy zapuštěných světel, HQI reflektory, LED pásky
 • LED stěny, bezrámečkové obrazovky, LED obrazovky
 • Počítačová technologie – notebooky, tiskárna, tiskárny vše v jednom, LCD monitory, infračervená myš
 • Projektory včetně různých rozlišení (2 000 až 4 400 lumenů ANSI až po 4K)
 • Adio technologie – reproduktory, bezdrátové a kabelové mikrofony, mixážní pulty (JBL, Mayer Sound, Nexo, Senniheiser, Shure, Soundcraft, Yamaha)

NÁBYTEK

Na stánku můžete vždy najít několik oblastí. V zasedacích místnostech byste měli mít pohodlné židle a pěkné stoly a skříňky, několik barových stoliček k barovému pultu, pro Lounge většinou různé typy pohovek, křesla, stoly, lampy do salonku, prezentační stojany na exponáty, vysoké stoly s barovými stoličkami, různé vybavení a zařízení do kuchyně a technických zázemí.

Portfolio nábytku a vaše požadavky se proto mohou u každého veletrhu lišit. Můžeme také nabídnout nábytek z našeho skladu, ale většinou nemůžeme zaručit všechny požadavky, typy a množství pro všechny zákazníky v jednom období.

S našimi obchodními partnery můžeme ale nabídnout následující nábytkové výrobky a doručit je na výstavní stánek:

 • Pohovky, křesla     
 • Stoly pro konferenční stánek, bufetové stoly včetně podnoží – možné různé barvy a velikosti
 • Stoly se skleněnou deskou, stoly s deskou MDF, stoly s deskou KS, kulaté / hranaté tvary, postranní stoly, sedací stoly včetně podstavce, možné různé barvy a velikosti
 • Pulty, pulty, zábrany, příborníky – možné různé barvy a rozměry, vč. nebo bez osvětlení,
 • Vitríny, showcasy, speciální atypické či skleněné prvky, výroby z plexi vyrobené na zakázku pro prezentaci exponátů